INTELLIGENT SYSTEM OF PLACING ITEM POSITIONS IN A WAREHOUSE

S.V. Hovorovskyi, Nаtional Technical University of Ukraine ", M.Yu. Bazalii, Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute", Nаtional Technical University of Ukraine "Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute"
2019 Scientific notes of Taurida National V.I. Vernadsky University. Series: Technical Sciences  
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА РОЗМІЩЕННЯ ТОВАРНИХ ПОЗИЦІЙ НА СКЛАДІ Розумні системи стають все дедалі популярними завдяки можливостям і ефективності використання. Вони дозволяють економити час, гроші та інші ресурси. Тобто, такі системи є значно ефективнішими за їх звичайні аналоги. Існує безліч завдань в різних галузях, де необхідне практичне вирішення з використанням інтелектуальних систем та
more » ... го навчання. Це такі галузі як економіка, логістика, робототехніка. Розумні системи -це ключ до вирішення питань аналізу та обробки великих даних, вирішення задач різної складності за допомогою нейронних мереж та машинного навчання. Машинне навчання і штучний інтелект за останні кілька років стали дуже гарячими темами. В тих чи інших варіантах вони сьогодні є частиною величезної кількості продуктів, і мало хто не замислюється над їхнім запровадженням. У статті описано роботу інтелектуальної системи розміщення товарних позицій на складі за допомогою нейронних мереж. Окрім того, буде розглянуто принцип роботи нейронної мережі та алгоритм, за допомогою якого можна навчити мережу влучно підбирати найбільш правильне місце на складі. Буде проведено аналіз можливих помилок роботи нейронної мережі та шляхи їх обробки і усунення. Буде розглянуто стек технологій, завдяки якому інтелектуальну систему можна реалізувати. Буде повністю оглянуто майбутню архітектуру проекту. Також, буде приділено увагу методам передачі даних між модулями системи, за допомогою яких буде можливим обмін важливою інформацією. Окрім того, буде описано процес навчання інтелектуальної системи розміщення товарних позицій на складі. Систему буде протестовано на коректність та правильність роботи, виконано перевірку на наявність помилок та недоліків. Загалом стаття має дати розгорнуту відповідь на питання доцільності використання нейронної мережі саме в такому випадку.
doi:10.32838/2663-5941/2019.6-1/07 fatcat:yr2p6uvv6rdwzl5tgd4zvjusha